(Symbol BAS01018) DziałkaStrumiany,
Działka 3000 m2 w otoczeniu zieleni
Jeśli szukasz idealnego miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu mamy dla Ciebie miejsce w którym cisza, spokój i bliskość natury będą w idealnej harmonii z Tobą i Twoimi najbliższymi.
Dwie działki gruntowe, każda o pow. 3000 m2 - zlokalizowane są w miejscowości Strumiany w Gminie Stargard.
Dla obu działek - decyzją nr 72/09 i 73//09 wydane są warunki zabudowy, przez Wójta Gminy Stargard Szczecinski .
Rodzaj inwestycji to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Budowa 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami oraz niezbedną infrastrukturą.
Kształt działek foremny- prostokąd, teren płaski bez ważnego planu zagospodarowania,lokalizacja działek w tej miejscowości - bardzo dobra.
W okolicy znajduje się wiele lasów, wokół rozwija się budownictwo jednorodzinne, panuje cisza i spokój. Miejsce idealne dla ludzi ceniących sobie spokój , ciszę , las, zieleń, i ten widok.
Pełna oferta na stronie www.baszta.eu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01018
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach
150 000, 00 PLN
Cena za m²
50, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Strumiany
Posiada warunki zabudowy
Powierzchnia działki
3 000, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Krystyna Drońska

Zapytaj o ofertę