(Symbol BAS01559) MieszkanieWarszawa, Mokotów
Komfortowy apartament na Górnym Mokotowie
Cascade Residence to najnowsza inwestycja firmy Marvipol zlokalizowana na prestiżowym Górnym Mokotwie - Wierzbno przy ulicy Modzelewskiego 63, w drugiej lini zabudowy od Woronicza.
Budynek został idealnie wkomponowany w okoliczną zabudowę i posiada tylko kilkadziesiąt apartamentów zlokalizowanych na 8 piętrach, z wielopoziomowym garażem podziemnym.
Doskonała lokalizacja, blisko Królikarni, , Parku Dreszera, CH Galeria Mokotów. Blisko do centrum, jak i do lotniska. To tylko 300 m do stacji metra Wierzbno.

Budynek zbudowany z najlepszych materiałów, z dbałością o detale, duże, drewniane panoramiczne okna, inteligentny system zarządzania oświetleniem.
Cascade Residence proponuje swoim mieszkańcom wiele części wspólnych tj. recepcję, wewnętrzne, intymne, zielone patio z kaskadową fontanną.

Wspomniany apartament składa się z : salonu, trzech sypialni, kuchni, dwóch łazienek, garderoby, dwóch balkonów oraz tarasu. Ekspozycja okien, północ, południe oraz zachód.
Dostępnych jest jeszcze kilka dwupoziomowych w formie loftu apartamentów o powierzchniach: od 108,74 m2 do 181,94 m2 ( jeden o pow. 118 m2 na jednym poziomie ) usytuowanych na różnych kondygnacjach od 4 do 7 kondygnacji. Cenowo za m2 od 18 tys do 19 tys zł.

Inwestycja spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zapraszam do oglądania.

Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC.

Artur Worakomski
tel. 601 85 44 00.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01559
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Cena cena w innych walutach
2 070 872, 00 PLN
Cena za m²
19 044, 25 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
Warszawa
Powierzchnia całkowita
108, 74 m2
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2020
Standard
DEWELOPERSKI
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
4
Piętro
7
Liczba pięter
8
Umeblowanie
BRAK
Garaż

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Artur Worakomski

Zapytaj o ofertę