(Symbol BAS01368) DziałkaWarszawa, Wesoła
Atrakcyjna działka - Stara Miłosna
Uwaga - zmiana ceny!!!
Pięknie położona działka budowlana o powierzchni 899 m2 w Starej Miłosnej z bardzo dobrym dojazdem umiejscowiona przy cichej lokalnej ulicy. Działka w kształcie prostokąta w połowie zalesiona dębami i krzewami iglastymi, całkowicie ogrodzona z bramą wjazdową. W okolicy zabudowa domów jednorodzinnych, niedaleko las, sklepy ( Biedronka 200 m i Lidl 500 m), przychodnie zdrowia i szkoły.
Dobra komunikacja z drogą prowadzącą do centrum Warszawy (ok. 15 km) lub Aleją Dzieci Polskich w kierunku Centrum Zdrowia dziecka na Wawrze. .

W głębi działki stoi dom letniskowy drewniany posadowiony na solidnym betonowym fundamencie i murowanym parterem. Na poziomie parteru znajduje się też garaż. Na piętrze duży taras ok. 80 m2.
Na działce podłączony prąd, gaz i woda z własnej studni , wodociąg miejski w przylegającej drodze.
Od strony południowej znajduje się zalesiona działka z domem letniskowym, natomiast od północy i zachodu zadbane domy jednorodzinne.

Według wydanej w 2016 r decyzji o warunkach zabudowy istnieje możliwość nadbudowy lub całkowitej przebudowy i rozbudowy istniejącej nieruchomości. Teren zabudowy wynosi 117 m2, w-z dopuszcza dwie kondygnacje do 9 m wysokości z dachem dwuspadowym.
Oczywiście nowy właściciel może wystąpić o nowe warunki zabudowy uzyskując większe parametry zabudowy.

Gorąco polecam! Posiadam klucze, zapraszam do oglądania.

Cena do negocjacji.

PRAWDZIWA OKAZJA!!!

Artur Worakomski 601 85 44 00.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01368
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
674 250, 00 PLN
Cena za m²
750, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
Warszawa
Wygląd działki
ZABUDOWANA
Posiada warunki zabudowy
Powierzchnia działki
899, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Artur Worakomski

Zapytaj o ofertę