(Symbol BAS01386) LokalKoszalin,
SALON SAMOCHODOWY + SERWIS - 850 m2 na wynajem
Do wynajęcia lub kupna obiekt w centrum Koszalina, na styku ulicy Piastowskiej i Młyńskiej, otoczony zielenią parku Książąt Pomorskich. Obiekt bezpośrednio sąsiaduje ze stacją benzynową ORLEN. Na terenie o pow. 3631 m2 znajduje salon samochodowy Citroen i Mitsubishi wraz z serwisem i pomieszczeniami magazynowymi w przyziemiu. W górnej części budynku dobrze prosperuje 3 gwiazdkowy, komfortowy hotel wraz z restauracją. W hotelu mieści się 15 pokoi. Oba obiekty mają łącznie 2175 m2 powierzchni użytkowej.

Z uwagi na aktualny plan zagospodarowania przestrzennego obiekt idealnie nadaje się pod rozbudowę. (możliwość zabudowy 70% terenu, do pięciu kondygnacji)

Wyjątkowa lokalizacja w historycznym 200 - letnim parku (10 ha) czyni to miejsce niepowtarzalnym i jedynym. Znajduje się tam znany wszystkim amfiteatr im. Ignacego Jana Padarewskiego oraz filharmonia koszalińska. Możemy również podziwiać pomniki przyrody, staw Zamkowy z fontanną i wysepką dla łabędzi, który znajduje się naprzeciw opisywanej nieruchomości. Przez park przepływa również rzeka Dzierżęcinka.

Do obiektu prowadzi doskonały dojazd z ul.Młyńskiej i Piastowskiej. Sama tylko ulica Piastowska została zmodernizowana za ponad 3 mln zł. W ramach inwestycji powstała nowa nawierzchnia, ścieżka rowerowa, parkingi, oświetlenie, chodniki.

Jest to propozycja dla dealerów samochodowych, sieci marketów, na główne siedziby firm.

Więcej informacji: Marcin Krakowian 791 404 330.

Pełna oferta na stronie baszta.eu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01386
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
18 000, 00 PLN
Cena za m²
21, 18 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Koszalin
Powierzchnia całkowita
850, 00 m2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marcin Krakowian

Zapytaj o ofertę