(Symbol BAS01127) OBIEKT na SPRZEDAŻSzczecin,
Nowoczesny salon samochodowy, Rondo Hakena.
Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny obiekt pełniący dotychczas funkcję salonu samochodowego przy Rondzie Hakena, pomiędzy hotelem Silver, fabryką lodów Castelaria, BEMO Motors a nowo budowanym salonie Mitsubishi. Obecny właściciel przenosi całą swoją działalność 300m dalej, budując tam dużo większy obiekt.

Wzdłuż obiektów, od ronda Hakena w kierunku autostrady na Kołbaskowo do 2020 r będzie wybudowana czteropasmowa droga. Dokładnie naprzeciwko po wielu latach starań powstanie salon meblowy IKEA (są już ujawnione w księgach wieczystych umowy przedwstępne na okoliczność regulacji stanu formalno-prawnego prawie 50 ha gruntu wokół Auchan). Z chwilą jej wybudowania pojawią się tam największe firmy skupiające się zawsze wokół IKEI co wpłynie na znaczny wzrost wartości i atrakcyjności wszystkich nieruchomości w okolicy. To będzie najbardziej odwiedzane przez klientów z całego regionu miejsce w Szczecinie. Poza tym ewentualne wynajęcie takiego obiektu będzie wówczas dla potencjalnych najemców zawsze bardzo atrakcyjne.


MOŻLIWE PRZEZNACZENIE:

☛ Salon samochodowy
☛ Firmowy showroom
☛ Siedziba firmy wraz z działem handlowym i magazynem

DANE TECHNICZNE:

✔ pow. obiektu 2000 m2
✔ pow. działki 7000 m2
✔ kondygnacje 2
✔ rok budowy 2010 r

WARUNKI FINANSOWE:

Cena 8,5 mln zł plus 23% VatWięcej informacji uzyskają Państwo u agenta odpowiedzialnego za obiekt:

Piotr Droński
+48 601 730 555
piotr@baszta.eu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01127
Rodzaj nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
8 500 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Powierzchnia całkowita
2 000, 00 m2
Powierzchnia działki
7 000, 00 m2
Liczba pięter
2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Zapytaj o ofertę