(Symbol BAS01596) MieszkaniePrzecław,
Mam przyjemność zaprezentować przestronne dwupoziomowe, 4 - pokojowe mieszkanie w 3 - kondygnacyjnym budynku w Przecławiu.

Już na wejściu mieszkanie zaskakuje swoim największym atutem, czyli jasnym salonem z niecodziennym oknem, z którego rozpościera się przyjemny widok na okolicę.
Lokum posiada jeszcze 3 pokoje z tego dwa są na parterze, a jeden na piętrze. Na obu poziomach znajdują się łazienki. W dwóch pokojach bardzo sprytnie ulokowane są dodatkowe garderoby.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane, natomiast wymaga odświeżenia, aby dostosować się do nowoczesnych trendów.

Nieruchomość najlepiej będzie odpowiadać rodzinie z dziećmi, z racji tego, że w okolicy są dwa przedszkola, szkoła oraz żłobek. Przy bloku znajduje się wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych co bez problemu pozwoli zostawić auto w bezpiecznym miejscu. W okolicy jest wiele miejsc do miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, m.in. plac zabaw, boisko do piłki nożnej. Z punktów pierwszej potrzeby w sąsiedztwie są apteka, Żabka, piekarnia oraz bankomat.

W odległości kilkuset metrów od mieszkania znajduje się przystanek autobusowy, dzięki któremu łatwo można dostać się do centrum miasta.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01596
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
461 000, 00 PLN
Cena za m²
3 546, 15 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Przecław
Powierzchnia całkowita
130, 00 m2
Rodzaj budynku
BLOK
Rok budowy
1994
Standard
IDEALNY
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
4
Piętro
3
Liczba pięter
3
Umeblowanie
PEŁNE

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Mateusz Michalak

Zapytaj o ofertę