(Symbol BAS01600) MieszkanieGrzybowo,
Na sprzedaż 2 apartamenty w nowoczesnym Hotelu Saltic Resort & SPA w Grzybowie kilka minut od Kołobrzegu .

Każdy z nich ma około 18 m2, jeden z nich jest na parterze, a jeden na pierwszym piętrze. Wszystkie są wykończone w nowoczesnym wysokim industrialnym standardzie. Są hybrydą komfortu z dyskretną elegancją. Sam hotel zlokalizowany jest na skraju lasu, zaledwie 3 minuty od przepięknej plaży. Zaprojektowano go tak, aby spełnić oczekiwania współczesnych gości, poszukujących połączenia spokoju, komfortu i wypoczynku zgodnego z rytmem natury.

Wśród atrakcji, jakie oferuje obiekt są między innymi strefa SPA & Wellness, basen, restauracja z lokalnymi produktami. W okolicy jest również wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu np. na specjalnie przygotowanej trasie rowerowej. Właściciele hotelu bardzo dbają o to, aby obiekt był prowadzony zgodnie z ekologiczną myślą.

Cena sprzedaży apartamentu to 250 000 zł + VAT.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01600
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
250 000, 00 PLN
Cena za m²
13 888, 89 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Grzybowo
Powierzchnia całkowita
18, 00 m2
Standard
IDEALNY
Liczba pokoi
1
Piętro
parter

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Mateusz Michalak

Zapytaj o ofertę