(Symbol BAS01602) MieszkanieKołobrzeg,
Widok na morze | 170 m2 tarasów | hotel SEAVIEW
Na sprzedaż wyjątkowy apartament w czterogwiazdkowym Hotelu Seaside w Kołobrzegu.
W obiekcie znajduje się strefa Wellness & Spa, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny dla dzieci, jacuzzi, 3 rodzaje saun, centrum fitness oraz wyjątkowa atrakcja w postaci ścianki wspinaczkowej dla dorosłych i dzieci. Inwestycja została zrealizowana w 2018.
Więcej informacji na temat obiektu znajdą Państwo na stronie hotelu.

Apartament z centralnym widokiem na morze, składa się z otwartego salonu z gabinetem, jadalnią, kuchnią i sypialną z łazienką, łączna powierzchnia wynosi 84 m2, na tej samej kondygnacji jest również przestronny taras o powierzchni 30 m2. W holu wejściowym znajdziemy schody prowadzące na 140 metrowy prywatny taras na dachu budynku, który został zaprojektowany dla najbardziej wymagających klientów, dużym nakładem finansowym wykonano wysokiej jakości podest z eko teaku, szafę na poduszki oraz wzmocnienia i instalacje pod jacuzzi.

Wnętrze apartamentu jest w stanie deweloperskim, wszystkie instalacje są zgodne z projektem aranżacji wnętrza, który zostanie przekazany nowemu właścicielowi.

Miejsca parkingowe pod budynkiem wraz z komórką lokatorską.

Więcej informacji:
Marcin Krakowian
+48 791 404 330

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01602
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
4 300 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Kołobrzeg
Powierzchnia całkowita
84, 00 m2
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Rok budowy
2018
Standard
IDEALNY
Liczba pokoi
3
Piętro
7
Liczba pięter
7
Garaż

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marcin Krakowian

Zapytaj o ofertę