(Symbol BAS01605) MieszkanieMiędzyzdroje,
Apartamenty w nowym kompleksie BEL MARE
Bel Mare by Prestige to inwestycja w zupełnie nowy komfort życia, realizowana w miejscowości Międzyzdroje. Jej założeniem jest stworzenie nowego Centrum Miasta otoczonego budynkami kompleksu na które składać się będą kolejno: BEL MARE I, BEL MARE II, AQUA I, AQUA II, z centralnym punktem w postaci budynku Ratusza, z nowoczesnym placem miejskim, oferującym miejsca, w których skupiać się będzie życie towarzyskie mieszkańców. Nowe Centrum Miasta zachwyci estetyką przestrzeni oraz spójnością architektoniczną nawet najbardziej wymagających gości. Kompleks położony jest około 400 metrów od morza. Na terenie inwestycji znajdować się będzie m.in.: basen, strefa zieleni, wodny Fun Park, siłownia, całodobowa recepcja, restauracja, sala konferencyjna, strefa relaksu, parking wielopoziomowy, w kolejnym etapie również aquapark. Całość inwestycji cechuje wysoki standard wykończenia i dbałość o detale czego potwierdzeniem jest komfortowe wyposażenie apartamentów pod względem jakości i funkcjonalności: jasne, przestronne wnętrze a także wysokiej jakości materiały.
Istnieje także możliwość oddania apartamentu do wynajmu - umowa z doświadczonym operatorem.

Kompleks BEL MARE to nowa jakość - wspaniałe miejsce rozrywki i wypoczynku nie tylko w sezonie letnim ale przez cały rok!
Zrealizowane etapy inwestycji: BEL MARE I, BEL MARE II, obecnie realizowany AQUA I.

Kupujący nie płaci prowizji.

Dostępne powierzchnie od 24 do 100 m2.
Miejsce postojowe (55 000 zł lub 70 000 zł) i pełne wykończenie apartamentu (2200 zł/1m2) płatne dodatkowo - zakup obligatoryjny.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01605
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
PIERWOTNY
Cena cena w innych walutach
486 720, 00 PLN
Cena za m²
13 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Międzyzdroje
Powierzchnia całkowita
37, 44 m2
Rodzaj budynku
APARTAMENTOWIEC
Standard
DEWELOPERSKI
Liczba łazienek
1
Liczba pokoi
2
Piętro
5
Liczba pięter
5

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Magdalena Jendrysiak

Zapytaj o ofertę