(Symbol BAS01464) DziałkaBagicz,
Kołobrzeg / Bagicz - 102 ha / okazyjna sprzedaż terenu z lotniskiem dla inwestora pod projekt deweloperski
Niniejszym proponujemy zakup 147 ha terenu z MPZP w Bagiczu tuż pod Kołobrzegiem, niespełna 8 km od centrum miasta, z 3 km linii brzegowej, działającym lotniskiem (sic!). Wszystko w cenie 64 mln zł. Taka inwestycja przy Kołobrzegu to lata stabilnej i bezpiecznej inwestycji dedykowanej zarówno polskim jak i zagranicznym klientom. Ta lokalizacja obroni się sama nawet na tle wszystkich innych realizowanych projektów w Polsce, ponieważ Kołobrzeg jest i pozostanie największą bazą hotelową w Polsce.

Obecny wlaściciel jest zdecydowanie zmotywowany do sprzedaży. Na przestrzeni czasu obniżona została cena z kwoty początkowej 105 mln zł na 64 mln zł za 147 ha (grunty oddane na wieczyste użytkowanie i na własność), natomiast cena 44 mln zł dotyczy tylko zakupu 102 ha (same grunty oddane na własność bez tych na których znajduje się lotnisko) .

Grunt oddany w wieczyste użytkowanie (44 ha), a przeznaczony i faktycznie użytkowany pod lotnisko jest obecnie przedmiotem sporu z gminą i na razie właściciele - za naszą namową - wyłączyli go ze sprzedaży do momentu jego rozstrzygnięcia, co może mieć miejsce zarówno za sprawą nowego inwestora jak i uzyskania porozumienia z obecnym właścicielem, a gminą. Całość, czyli 147 ha to bardzo ciekawy grunt dający jeszcze szersze możliwości wykorzystania całego terenu. Warto pokusić się o rozmowy zarówno z gminą Ustronie Morskie jak i Kołobrzeg, aby lotnisko przywrócić do swojej świetności z betonowym pasem startowym, o łącznej długości 2500 m.

Nowy inwestor - przy pomocy specjalistów - jest w stanie w kilka lat doprowadzić do zgoła jeszcze lepszego przeznaczenia gruntu poprzez zmianę MPZP, a tym samym możliwości realizacji wyjątkowych projektów. Nawet jeśli tylko utrzymane zostanie lotnisko to już daje to ogromny atut dla sprzedaży apartamentów i budowy hoteli dla określonej grupy potencjalnych klientów.

Stan prawny:
Właścicielem terenu jest spółka z o.o. zarejestrowana w Polsce

Władanie terenem ma miejsce w dwóch formach:
1) cena 44,0 mln zł za ok. 102 ha - pełna własność.
2) cena 20,0 mln zł za ok. 44 ha - użytkowanie wieczyste z wpisanym sposobem użytkowania pt.: prowadzenie lotniska.


Przeznaczenie w planie:
/ lotnisko
/ na 4 hotele na blisko 900 gości, mieszkania dla ok. 2500 osób, turystyczna wioska dla 900 turystów
/ marina, aquapark, pole golfowe,
/ teren jeździecki i stadnina koni
/ wewnętrzne i zewnętrzne sportowe boiska
/ parki z placami zabaw, rekreacji,
/ restauracje i bary

więcej informacji... Piotr Droński tel. 601 730-555

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01464
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
44 000 000, 00 PLN
Cena za m²
43, 14 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Bagicz
Powierzchnia działki
102, 00 m2
Rodzaj działki
USŁUGOWA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Piotr Droński

Piotr Droński

licencja: 3642
piotr@dronski.pl
+48 601 730 555

Zapytaj o ofertę