(Symbol BAS01175) DomSopot,
Kameralna Willa w Górnym Sopocie
UWAGA NOWA CENA !
Obecnie 2,5 mln z 3,5 mln.

Budynek dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem, zlokalizowany jest w spokojnej części Górnego Sopotu przy ul. Okrężnej. Pobliska Aleja Niepodległości zapewnia szybkie i bezpośrednie połączenie z Gdynią i Gdańskiem.
Wykończenie całego domu jest na bardzo wysokim poziomie, jest w nim dużo ekskluzywnej stolarki i kamienia. Przyziemie budynku tworzy kuchnia, sypialnia z dużą łazienką, garderoba, pomieszczenie gospodarcze oraz WC. Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem i ogrodem zimowym, aneks kuchenny, gabinet oraz łazienka. Piętro budynku to 3 pokoje, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Jeden z pokoi z wyjściem na taras. Na posesji w samym budynku znajduje się jeden garaż o pow. 33 m2 na 2 auta.

Działkę stanowi pięknie zaprojektowany i utrzymany ogród z trawnikiem obsadzonym krzewami i drzewami, a ponadto przy granicach działki gęsto posadzono drzewa iglaste i liściaste. W ogrodzie jest również oczko wodne z wodospadem.

Zapraszam do prezentacji w dogodnym dla Państwa terminie.

Pełna oferta na stronie www.baszta.eu
Magdalena Walewska 509 255 700

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01175
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
2 500 000, 00 PLN
Cena za m²
10 683, 76 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
POMORSKIE
Miejscowość
Sopot
Powierzchnia całkowita
234, 00 m2
Powierzchnia działki
481, 00 m2
Powierzchnia użytkowa
234, 00 m2
Rodzaj domu
WOLNOSTOJĄCY
Rok budowy
2008
Garaż

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Artur Worakomski

Zapytaj o ofertę