(Symbol BAS01489) DziałkaWarszawa, Wawer
Piękna działka budowlana
Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w dzielnicy Wawer, Międzylesie - Wiśniowa Góra w rejonie ulic Bylicowej i Zorzy.

Powierzchnia działki to 4400 m2 w regularnym prostokącie o wymiarach 58 x 76 m w tym 5 m pas drogi ze służebnością przejścia i przejazdu. KW bez obciążeń.

Według istniejącego planu zagospodarowania przestrzennego teren do zabudowy jednorodzinnej, gdzie powierzchnia biologiczna czynna wynosi 80 % co daje możliwość zabudowy 800 m2 powierzchni gruntu.
Istniejące media w drodze to gaz i prąd. Działka idealnie płaska porośnięta ładnymi sosnami, z ładną ekspozycją światła od strony zachodniej, przylegającej do wewnętrznej drogi i widokiem na dorodne dęby.

W pobliżu bardzo ładna zabudowa jednorodzinna, dużo zieleni, cisza i spokój. Otulina Mazowieckiego Parku Krajobrazowego to ogromny obszar lasu sprzyjający aktywnemu wypoczynkowi pieszemu i rowerowemu.

Dojazd do centrum Warszawy zajmuje ok. 20 min, a do pętli autobusowej przy Al. Dzieci Polskich w Międzylesiu drogą gruntową ok. 900 m ( w najbliższym czasie planowana jest inwestycja w drogę asfaltową co bardzo ułatwi dojazd ), do przystanku skm Międzylesie 3 km, podobnie do OS i R przy ul. Kajki.


UWAGA !

Istnieje możliwość zakupu mniejszej działki o pow. 2200 m2 z możliwością zabudowy 400 m2.
Na życzenie klienta przesyłam dwa filmy.

Cena do negocjacji.

Zapraszam do oglądania
Artur Worakomski 601 85 44 00.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01489
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
2 420 000, 00 PLN
Cena za m²
550, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
Warszawa
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Powierzchnia działki
4 400, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Artur Worakomski

Zapytaj o ofertę