(Symbol BAS01493) DomMaszewo,
DUŻY DOM Z DOCHODOWĄ KAWIARNIO-RESTAURACJĄ
Duży dom z dochodową kawiarnio-restauracją na imprezy okolicznościowe

Dom posiada piękny ogród z historycznym murem. Kuchnia znajduje się w piwnicy ze swiatłem dziennym i oddzielnym wejściem na zewnatrz. Pełne wyposażenie mebli i urządzeń kuchennych. Pomieszczenia funkcjonalne. Kotłownia z ogrzewaniem centralnym. Toaleta dla personalu. W częsci domu prywatnego znajduje się salon z miejscem na kominek. Na drugim piętrze jest przestronny hol z wyjściem na taras i 2 pokoje, a na trzecim również dwa pokoje, hol, pomieszczenie na garderobę prywatną, oddzielna łazienka i wejście na strych.

Lokalizacja

Centrum miasta Maszewo

Kawiarnio-restauracja

Kawiarnio-restauracja znajduje się na parterze z pełnym wyposażeniem i stylowym barem. Działalność jej polega głównie na organizacji imprez okolicznościowych. Odbywają się tutaj regularnie urodziny, spotkania biznesowe, wesela, komunie, urodziny, styp oraz bankiety.

Miejsce to jest bardzo cenione przez odwiedzających oraz w 2019 i 2020 Kawiarnia "Kameleon" została laureatem konkursu "Orły Gastronomii".

Kalendarz organizacji imprez zarezerwowany na 2 lata do przodu.
Wysoki zysk miesięczny i zwrot z inwestycji.

Marcin Krakowian
+48 791 404 330

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01493
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 090 000, 00 PLN
Cena za m²
5 426, 36 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Maszewo
Powierzchnia całkowita
319, 30 m2
Rodzaj domu
WILLA
Liczba pokoi
6
Liczba pięter
3

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marcin Krakowian

Zapytaj o ofertę