(Symbol BAS01495) LokalKoszalin,
Powierzchnia handlowa w Parku Ks. Pomorskich 850 m2 Dyskont?
Do wynajęcia lub kupna obiekt w centrum Koszalina, na styku ulicy Piastowskiej i Młyńskiej, otoczony zielenią parku Książąt Pomorskich. Obiekt bezpośrednio sąsiaduje ze stacją benzynową ORLEN

Wyjątkowa lokalizacja w historycznym 200 - letnim parku (10 ha) czyni to miejsce niepowtarzalnym i jedynym. Znajduje się tam znany wszystkim amfiteatr im. Ignacego Jana Padarewskiego oraz filharmonia koszalińska.
Możemy również podziwiać pomniki przyrody, staw Zamkowy z fontanną i wysepką dla łabędzi, który znajduje się naprzeciw opisywanej nieruchomości. Przez park przepływa również rzeka Dzierżęcinka.

Do obiektu prowadzi doskonały dojazd z Piastowskiej. Sama tylko ulica Piastowska została zmodernizowana za ponad 3 mln zł. W ramach inwestycji powstała nowa nawierzchnia, ścieżka rowerowa, parkingi, oświetlenie, chodniki.

Jest to propozycja dla dealerów samochodowych, sieci marketów, na główne siedziby firm.

Więcej informacji: Marcin Krakowian 791 404 330.

Pełna oferta na stronie baszta.eu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01495
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
15 000, 00 PLN
Cena za m²
17, 65 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Koszalin
Powierzchnia całkowita
850, 00 m2
Standard
BARDZO DOBRY
Klimatyzacja
Garaż

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Marcin Krakowian

Zapytaj o ofertę