(Symbol BAS01505) DomSzczecin, Kijewo
Dom w Szczecinie na Prawobrzeżu
Na sprzedaż komfortowy i okazały dom w pięknej i spokojnej dzielnicy Szczecina- Kijewo o pow. 222 m2.

Na parterze:
znajduje się bardzo duży, słoneczny salon połączony z wydzieloną piękną jadalnią oraz oddzieloną częścią wypoczynkową. Kuchnia wyodrębniona, połączona jest z salonem tworząc spójną całość. Parter stanowi również przedpokój, łazienka. Na poziomie zero znajduje się także garaż dwustanowiskowy z automatyczną bramą na pilota, który jest powiązany z wejściem do domu.

Na piętro domu prowadzą przestronne, ażurowe, drewniane schody, które dzięki prześwitom wpuszczają dużo światła.

Na piętrze:
znajdują się 4 pokoje: 3 sypialnie z czego jeden pokój ma dodatkową własną łazienkę oraz garderobę. Jest także spory pokój nad samym garażem. Dodatkowo jest tam łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze (dodatkowa np.garderoba).

Garaż pomieści dwa samochody osobowe w ustawieniu jeden za drugim.

Powierzchnia działki to 756 m2

Dom wybudowany z porothermu oraz ocieplony jest wełną i styropianem. Elewacja została odświeżona od strony ogrodu. Jest duża nowoczesna zadaszona altana, gdzie można spędzać miło czas. Dach pokryty jest dachówką betonową. W kotłowni umieszczony jest nowy piec gazowy wymieniony w przeciągu 2 lat. Dom posiada również działający i czynny kominek z rozprowadzonym ogrzewaniem powietrznym. Kominek usytuowany jest w centralnej części salonu, spełniając nie tylko funkcje dekoracyjne. Stanowi bo wiem dodatkowe, alternatywne źródło ogrzewania domu, dzięki systemowi rozprowadzania ciepłego powietrza, co jest szczególne doceniane w jesienne wieczory.


Spokojna dzielnica, blisko do lasu (ok 400 m). Cicha uliczka i jednocześnie bliskość Puszczy Bukowej, środków komunikacji miejskiej, trasy rowerowej, przedszkola, szkoły i sklepów powoduje, że mieszka się tutaj bardzo dobrze. Droga do domu wybrukowana, osiedle czyste, zadbane.

Kijewo to dzielnica miasta Szczecin, niedaleko budowanego węzła autostradowego, na trasie wlotowej do centrum.

Zapraszamy do obejrzenia domu i złożenia swojej oferty.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01505
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 100 000, 00 PLN
Cena za m²
4 955, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Położenie działki
TEREN PŁASKI
Powierzchnia całkowita
222, 00 m2
Powierzchnia działki
756, 00 m2
Rodzaj domu
WOLNOSTOJĄCY
Rok budowy
2000
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
5
Liczba pięter
1
Umeblowanie
PEŁNE
Garaż

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Anna Sunko

Zapytaj o ofertę