(Symbol BAS01219) DziałkaWilga,
Atrakcyjny, zielony grunt inwestycyjny nowa cena !
NOWA CENA !
WILGA - 50 km OD WARSZAWY, BYŁY OŚRODEK WYPOCZYNKOWY MSW NA SPRZEDAŻ.

50 km od Warszawy. Wygodny dojazd przez Konstancin i Górę Kalwarię lub Wałem Miedzeszyńskim przez Otwock. Położony w sosnowym lesie. Niedaleko płynie Wisła
z naturalnym, nieuregulowanym brzegiem, piaszczystymi łachami, stałymi i okresowymi wyspami. W odległości 20 km znajduje się duży szpital w Garwolinie.
Nieruchomość usytuowana na prawie kwadratowej działce o powierzchni 6,67 ha. Idealna na Dom Seniora, ośrodek wypoczynkowy.
Inwentaryzacja istniejącego obiektu:
1 – Budynek centralny - 3.028 m2 pow. całkowitej 2 – Pawilon I - 1.701 m2 3 – Pawilon II - 1.684 m2
75 pokoi z łazienkami, 2 duże sale wraz z dużym zapleczem kuchennym. Basen odkryty. Trzy budynki jednopiętrowe. 90 miejsc, z czego 60 w pokojach jednoosobowych oraz
30 w pokojach dwuosobowych i apartamentach. Restauracja, kawiarnia, hol, pomieszczenia klubowe, kaplica. Tereny spacerowe. Obiekt wymaga kompletnego remontu i modernizacji. Są nowe okna i pokrycia dachowe. Jest gotowy projekt na rozbudowę i przebudowę obiektu z przeznaczeniem na ośrodek wypoczynkowy – dom seniora.
Aktualnie właściciele posiadają już pozwolenie na budowę oraz gotowy projekt domu seniora, gdzie powierzchnia całkowita to 6413 m2, pow. zabudowy 2679 m2, wysokość budynków 10 m.
Razem 75 pokoi plus strefa ogólnodostępna, a tym kaplica, sala komputerowa, czytelnia, pomieszczenia rehabilitacji, świetlica oraz duża sala wielofunkcyjna.
W ich posiadaniu jest również ekspertyza konstruktorska i pełna inwentaryzacja najważniejszych obiektów.
Według istniejącego planu można zabudować teren o pow. 5 tys m2.

Więcej zdjęć oraz dokumentów na życzenie poważnego klienta.

Zapraszam do oglądania
Artur Worakomski 601 85 44 00.
Pełna oferta na stronie www.baszta.eu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01219
Rodzaj nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
8 900 000, 00 PLN
Cena za m²
133, 43 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
Wilga
Wygląd działki
ZABUDOWANA
Powierzchnia działki
66 700, 00 m2
Rodzaj działki
BUDOWLANA

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Artur Worakomski

Zapytaj o ofertę