(Symbol BAS01511) MieszkanieSkarbimierzyce,
Ekskluzywny apartament, 150 m, dwa ogrody, top lok
Mam wielką przyjemność, zaproponować Państwu, ekskluzywny, przepiękny apartament o powierzchni ca 146 m kw zlokalizowany w nietuzinkowym miejscu, na obrzeżach Szczecina.
Nieruchomość usytuowana jest na terenie tzw."Folwarku Skarbimierz", którego obszar obejmuje działkę o powierzchni 2149 m kw, na parterze budynku o trzech kondygnacjach naziemnych.
Obecna inwestycja , na terenie , której znajduje się ten apartament, obejmuje rozbudowę juz istniejących oraz budowę nowych kompleksów mieszkaniowych.
Zamierzeniem inwestora jest aby poszczególni właściciele lokali mieszkalnych, mieli prawo do korzystania z innych nieruchomosci o charakterze usługowym i całej infrastruktury rekreacyjnej ( mini parki, jeziorko, ścieżki spacerowe), realizowanych na terenie folwarku.
Właścicielowi lokalu przysługuje prawo do wyłącznego korzystania z bezpośrednio przylegających do mieszkania dwóch "ogródków przydomowych" zorganizowanych po obu jego stronach.
Architektonicznie mieszkanie zaprojektowane jest w kształcie litery "U".
Składa się z przestronnej w pełni umeblowanej i wyposażonej kuchni, dużej jadalni, salonu, trzech sypialni z niezależnymi łazienkami oraz części komunikacyjnych.
Wykończony jest w bardzo wysokim standardzie, w stylu klasycznym z zachowaniem gustownej estetyki i pomysłowości architekta.
Materiały do wykończenia wnętrza klasy A" : kryształowe lustra, piękna glazura i terakota, gustowne oświetlenie itp.
Apartament znajduje się na ogrodzonym i strzeżonym przez 24 H terenie. Jednocześnie na tym ternie jest duża liczba miejsc parkingowych przeznaczonych do użytku przez właścicieli lokali i ich gości.
Gorąco polecam i zapraszam do obejrzenia.!!!!!!!!!!
Apartament szczególnie przeznaczony dla tych osób, które nie chcąc posiadać i mieszkać w domach, znajdą wszystkie niemalże jego funkcje i zalety w tym mieszkaniu.

POLECAM!!!!!!!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01511
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 490 000, 00 PLN
Cena za m²
10 255, 35 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Skarbimierzyce
Powierzchnia całkowita
145, 29 m2
Rodzaj budynku
LOFT
Rok budowy
2019
Standard
WYSOKI STANDARD
Liczba łazienek
2
Liczba pokoi
5
Piętro
parter
Liczba pięter
2

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Małgorzata Turzańska

Zapytaj o ofertę