(Symbol BAS01780) LokalWarszawa, Śródmieście
Ekskluzywna powierzchnia biu, do własnej aranżacji
Babka Tower
Otwarta powierzchnia biurowa pięknym widokiem na panoramę Warszawy.

- 25 piętro - piękna panorama na miasto
- pow. całkowita 368 m2 w tym loggia 7,5 m2
- możliwość dowolnej aranżacji, również zabudowanego tarasu-ogrodu zimowego ok. 60 m2
- 3 miejsca garażowe
- pom. gospodarcze 30 m2
- cena 7 138 000 zł


Babka Tower, to jeden z najwyższych budynków mieszkalno – biurowych w Polsce, stanowiący powszechnie rozpoznawalny punkt orientacyjny Warszawy. Na jego prestiż złożyła się zarówno jakość projektu architektonicznego pracowni Jems Architekci, jak i wysoka jakość materiałów użytych do wykończenia. Doskonała pod względem komunikacyjnym lokalizacja pomiędzy Al. Jana Pawła II i Rondem Radosława, pobliska stacja metra Dworzec Gdański, jak i bezpośrednie sąsiedztwo popularnego centrum handlowego Arkadia, odczuwalnie wpływa na komfort jego użytkowników. W bliskim sąsiedztwie znajdziemy Stare Miasto i liczne parki. Wewnętrzna część obiektu zachęca cichym, kameralnym patio z kaskadą wodną i miejscem do odpoczynku. W budynku funkcjonuje recepcja obsługi mieszkańców i gości oraz system ochrony i monitoringu. W podziemiu znajduje się czterokondygnacyjny garaż, a w parterze usługi.
Lokal znajduje się na ostatnim, XXV piętrze budynku, gwarantując absolutną prywatność (windy z kontrolą dostępu, szklane drzwi z kodem). Przeszklenia wzdłuż całego apartamentu zapewniają niepowtarzalne widoki na panoramę stolicy w trzech kierunkach – północnym, wschodnim oraz południowym. Powierzchnia oddawana jest w stanie deweloperskim, przystosowana do dowolnej aranżacji.. Wejścia do penthousu strzegą najnowszej generacji drzwi firmy Hormann, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Klatka schodowa i hall wykończone gustownym kamieniem. Do lokalu przynależy loggia (7,4m2), przydatne pomieszczenie gospodarcze na poziomie garaży o powierzchni ponad 30m2, a także trzy miejsca postojowe w garażu podziemnym.


Wyjątkowa lokalizacja dla wymagającego klienta, który celuje w biuro z pięknym widokiem na panoramę Warszawy..

Zapraszam do oglądania.

Artur Worakomski 601 85 44 00.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01780
Rodzaj nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
7 138 000, 00 PLN
Cena za m²
19 396, 74 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
Warszawa
Powierzchnia całkowita
368, 00 m2
Rok budowy
2000
Standard
IDEALNY
Piętro
25
Liczba pięter
25
Klimatyzacja

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Artur Worakomski

Zapytaj o ofertę