(Symbol BAS01449) DomMiędzyzdroje,
Dom w Międzyzdrojach 350 m od plaży
Na sprzedaż budynek mieszkalny wolnostojący położony przy ulicy Myśliwskiej w Międzyzdrojach, ok. 350 m od plaży, na działce o pow. 623 m2.
Dolna kondygnacja to apartament 2-pokojowy z kuchnią i łazienką oraz dwa pokoje z łazienkami, udogodnieniem jest osobne wyjście do ogrodu z każdego z pokoi.
W budynku jest także poddasze - po generalnym remoncie, stanowi ono obecnie mieszkanie dla właścicieli. Znajduje się tam salon z aneksem kuchennym oraz aneksem sypialnym oraz obszerna łazienka. Na posesji znajdują się też zabudowania gospodarcze.
Nieruchomość usytuowana w spokojnej okolicy, dookoła niska zabudowa, do centrum miasta około 5min. pieszo.
Oferta idealna dla osób poszukujących domu do całorocznego zamieszkania również z opcją osiągania dodatkowych dochodów z wynajmu pokoi.
kontakt: Magdalena Jendrysiak tel. 693 55 55 96
e-mail: magda@baszta.eu

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01449
Rodzaj nieruchomości
DOM
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
1 150 000, 00 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Międzyzdroje
Powierzchnia całkowita
130, 00 m2
Powierzchnia działki
623, 00 m2
Rodzaj domu
WOLNOSTOJĄCY
Liczba łazienek
4
Liczba pokoi
5
Umeblowanie
NA ŻYCZENIE

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Magdalena Jendrysiak

Zapytaj o ofertę