(Symbol BAS01747) MieszkanieSzczecin,
Mieszkanie 114 m2 z widokiem na dzielnicę willową


Czteropokojowe  mieszkanie na trzecim piętrze przedwojennej kamienicy.

LOKALIZACJA

Prezentowane Państwu mieszkanie zlokalizowane jest w kamienicy z 1920 roku, wpisującej się doskonale w ciąg kamienic międzywojennego Szczecina.
W najbliższym sąsiedztwie znajduje się dzielnica willowa z przełomu XIX i XX wieku Westend oraz budynki administracji samorządowej, prestiżowe liceum im. Maksymiliana Marii Kolbego, Park Kasprowicza, Aleja Fontann oraz liczne miejsca spotkań kulturalno-artystycznych. Na uwagę zasługuje fakt iż ok. 200 metrów od nieruchomości znajduje się nowa  zrewitalizowana  Aleja Wojska Polskiego, która jest prestiżowym deptakiem Szczecina. Bliskość ta wpływa pozytywnie na wartość nieruchomości. 

NIERUCHOMOŚĆ

Mieszkanie o pow. 114 m2 swoim formatem i funkcjonalnością tworzy indywidualną, domową przestrzeń do wykorzystania w celach prywatnych bądź komercyjnych. Mieszkanie posiada ekspozycje okienną po obu stronach kamienicy.
Lokal składa się z 4 pokoi, z czego 2 pokoje są przejściowe przez salon.
Salonu z balkonem ( strona północno-zachodnia ).
Łazienki (wanna).
Kuchnia (spiżarnia)
Garderoba
Przedpokój

Kamienica przeszła gruntowne odnowienie balkonów (odrestaurowane balustrady, nowa instalacja umożliwiająca odpływ wody wraz z nowym pokryciem ceramicznym posadzki)

Stan nieruchomości wymaga generalnego remontu, ale pozwala również do natychmiastowego zamieszkania ze względu na wyposażenie mieszkania.


Oferta ww. nieruchomości jest od klienta który jest bardzo zmotywowany do sprzedaży. Zapraszamy chętnych nabyciem nieruchomości do bliższego zapoznania się z ofertą celem złożenia oferty. Każda oferta zostanie rozpatrzona indywidualnie.

info:  Szymon Rogoźnicki BASZTA-nieruchomości  tel. 793-766-444  lub szymon.rogoznicki@baszta.pl Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
BAS01747
Rodzaj nieruchomości
MIESZKANIE
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
655 000 PLN
Cena za m²
5 746 PLN
Kraj
POLSKA
Województwo
ZACHODNIOPOMORSKIE
Miejscowość
Szczecin
Powierzchnia całkowita
114, 00 m²
Rodzaj budynku
KAMIENICA
Standard
WYKOŃCZONY
Liczba łazienek
1
Liczba pokoi
4
Piętro
3
Liczba pięter [wliczając parter]
3
Umeblowanie
PEŁNE

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Szymon Rogoźnicki

Zapytaj o ofertę